piligrim04 (piligrim04) wrote,
piligrim04
piligrim04

Киборги тудыт их в качель

Оригинал взят у chitayushii в Киборги тудыт их в качель
07.06.15 10:27
КОМАНДИР ВЗВОДУ ОЛЕКСАНДР ЗОЗУЛЯК: "КОЛИ ВОРОЖИЙ ТАНК ПРОЇХАВ ПО МЕНІ ВДРУГЕ, Я НЕ МІГ ЗРОЗУМІТИ, ЧОМУ ЩЕ ДОСІ ЖИВИЙ"

Я плигнув прямо під танк, прокрутився в повітрі і впав на ліву сторону, з кулеметом в правій руці і рацією у лівій. Вороги побачили, що я плигнув під їхню машину, розвернулися і пішли правою гусінню по окопу, вирішивши мене задавити. Танк проїхався по моїй лівій руці і нозі, тобто по всій лівій стороні. Моя каска злетіла, чоботи теж. Машина зупинилася і потім задом наїхала на мене ще раз. Я опинився під ним. Гусінь ішла якраз біля голови. Але я повністю був при свідомості, тобто все відчував, бачив і чув.
Коли відкрив очі, вони в мене дивилися в різні боки. Я думав, що ось і все - це кінець. Але коли танк проїхав по мені вдруге, я не міг зрозуміти, чому ще живий, і подумав, якщо біль відчуваю, значить ще буду жити.

КОМАНДИР ВЗВОДА АЛЕКСАНДР ЗОЗУЛЯК: "КОГДА ВРАЖЕСКИЙ ТАНК ПРОЕХАЛ ПО МНЕ ВТОРОЙ РАЗ, Я НЕ МОГ ПОНЯТЬ, ПОЧЕМУ ЕЩЕ ДО СИХ ПОР ЖИВ"
Я прыгнул прямо под танк, прокрутился в воздухе и упал на левую сторону, с пулеметом в правой руке и рацией в левой. Враги увидели, что я скакнул под их машину, развернулись и пошли правой гусеницей по окопу, решив меня задавить. Танк проехался по моей левой руке и ноге, то есть по всей левой стороне. Моя каска слетела, сапоги тоже. Машина остановилась и потом задом наехала на меня еще раз. Я оказался под ним. Гусеница шла как раз возле головы. Но я полностью был в сознании, то есть все чувствовал, видел и слышал.
Когда открыл глаза, они у меня смотрели в разные стороны. Я думал, что вот и все - это конец. Но когда танк проехал по мне второй раз, я не мог понять, почему еще жив, и подумал, если чувствую боль, значит еще буду жить.
Полностью: http://censor.net.ua/r337219
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments